Zubní ordinace Frýdek

ZUBNÍ ORDINACE FRÝDEK
Za účelem vniku nové zubní ordinace, proběhla kompletní rekonstrukce historického objektu. Původní prodejna domácích spotřebičů změnila svou dispozici, tak aby plně vyhovovala novému způsobu využití. V objektu bylo nutné provést nové rozvody elektřiny, kanalizace, vody a vzduchotechniky.  Rozsah prováděných prací vyžadoval také provedení nových podlah včetně tepelných izolací, vnitřních omítek a sádrokartonových podhledů. Vzhledem ke stáří objektu bylo nutné část stropní konstrukce staticky posoudit a dle návrhu dodatečně posílit podpůrnou svařovanou konstrukcí. Koncept ordinace byl vytvořen dle architektonického návrhu. Dojem čistého vzhledu je docílen díky kombinací polyuretanové podlahy a ztracených dveřních zárubní, které lícují s omítkou. Celek pak podtrhují velká led svítidla, s dojmem denního světla a okrasná předstěna se zlatavým nátěrem a podsvícením.

 

odlahy včetně izolací, nové vnitřní štukové omítky a sádrokartonové podhledy, které pro montáž na strop vyžadovaly speciální podpůrnou svařovanou konstrukci.

„Firmu Togner & partneři s.r.o. mohu všem doporučit, především těm, co staví či rekonstruují nemovitost úplně poprvé a neznají řemeslníky v oboru, nebo nemají žádné reference o někom kvalitním. Spolupráce a ochota na velmi dobré úrovni, vše včas dokončeno, po práci vše uklizeno. Zákazník ale musí počítat s tím, že za kvalitní služby si bude muset připlatit.“ 

MDDr. Jiří Adamec – Silesia dent, 776 583 816